Hobujaama 10
Kesklinn
 |  | | 9 000 000 EEK | | | | | | | |
Korruseid: 8 Korrus: 8 Tubade arv: 5 Magamistubade arv: 3 Vannitubade arv: 2 Ehitusaasta: 2007 Seisukord: Uus ehitus Omandivorm: Korteriomand Üldpind: 137,6 m² Hind m² kohta: 65 407 EEK |
Müüa kaunis eksklusiivne korter Tallinnas südames. See valgusküllane ja avar korter on ehitatud 2007 aasta.
Korteris on avatud köök elutuba, kolm magamistuba ja vannituba. Korteri juurde kuulub ka rõdu suuruses 42,3m2 ja terrass 39m2.
Avatud köök elutoas on diivan, söögilaud kuue tooliga, diivanilaud, TV, DVD. Kööginurgas on imeline köögimööbel koos tehnikaga. Magamistubades on voodid (7 voodit suuruses 200x90, mis saab ühendada suureks voodiks kattemadratsiga suuruses 200x140). Olemas ka suur garderoobikapp.
Korteri juurde kuulub parkimiskoht maa-aluses parklas ja panipaik.
Foorumi maja asub Tallinna südames Viru väljaku lähedal. Mõne sammu kaugusel on Tallinna suurimad hotellid (SAS Radisson, Tallink) ja kaubanduskeskused (Viru Keskus, Kaubamaja), suurim kinokompleks (Coca-Cola Plaza) ja Tallinna vanalinn. Ümbruses leidub nii moodsaid kontoreid, eksklusiivseid korterid ja erineva suunitlusega söögikohti.
Tee oma pakkumine ja lähme korterit vaatama!
Lisaandmed: parkimiskoht maa-aluses parklas, kolm tuba, kaks vannituba, rõdu
|